Dodaj ogłoszenie

Wielka wyprzedaż zimowych butów męskich tylko na

Modlniczka, Małopolskie
Dodano 08 Lis. 2018
ID 41110
Stan Nowe

”Super sklep” to internetowy dystrybutor posiadający w asortymencie tylko obuwie i odzież znanych marek m. in. Etnies, Converse, Supra, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się bardzo wysoką jakością, zatem będą w stanie zachwycić również tych o najbardziej wyrafinowanym guście. Sama oferta jest tak szeroka, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Firma podzielony jest na 5 głównych sekcji przedstawiających 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to segment miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest sekcją z historią- to jeden z najstarszych e-commerce utożsamianych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najlepszej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP spełnia wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie szereg dodatków i akcesoriów.

Doskonała jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z atrakcyjnymi cenami. Jeśli ktoś jest więc chociaż trochę zainteresowany kulturą hip hop i sportem ekstremalnym to obowiązkowo musi zapoznać się z ogółem oferty nieco bliżej!

[skorzystaj z formularza]

Wyświetleń: 34
79
12345xxxxPokaż numer
Konto prywatne
Od Lis. 2018

Modlniczka, Małopolskie