Dodaj ogłoszenie

Narzędziownia. Toczenie. Frezowanie. Szlifowanie.

Warszawa, Mazowieckie
Dodano 27 Lis. 2018
ID 41384
Usługi

Prace tokarskie po metalu to skomplikowany proces z mnóstwem właściwości i specyficznych pojęć.   W naszej kompanii pracuje wykwalifikowana tokarska grupa pracujących przy maszynie, co wykonuje dowolne zamówienie, zgodnie kreślenia. Do każdego zamówienia indywidualistyczne podejście.      
Prace tokarskie po metalu wykonujemy szybko i jakościowo. U nas do obecności są potężne obrabiarki, które przy konieczności mogą dawać doskonałą dobową wydajność. W naszej kompanii potraficie zamówić detale dowolnych typów i dla dowolnego przeznaczenia:
1. wały, tuleje, kółka, koła cięgnowe;
2. sztucera, gilzy ochronne;
3. produkcja budowy maszyn - do narzucania nakrętki, tuleje generatora;
4. dla medycznych przyrządów - stojaki, szajby, sztucery.
Frezowanie - sposób do obróbki metali krojeniem za pomocą frezarki. Z rozwojem dużego przemysłowi, pojawiła się potrzeba w dużych ilościach jednakowych detali z zadaną precyzją i przy małych kosztach czasu pracowników, tu prace frezarskie otrzymały najlepsze stosowanie.   Frezowanie metalu to jedna z najrozpowszechnionych metod mechanicznej obróbki. Z metalu różnej jakości i właściwości czynią mnóstwo wyrobów, które do skutku wykorzystują się praktycznie we wszystkich branżach budowy maszyn, medycyny i techniki. 
Prace szlifierskie - to proces obróbki materiału do nabycia im gładkości z użyciem ściernych materiałów.  Szlifowanie pozwala dosięgnąć wysokiej precyzji obróbki, to końcowy etap, na którym obróbka metalu zakończa się. U nas pracują doświadczeni fachowcy, które operatywnie i niedrogo wykonają wszystkie główne rodzaje szlifierskich prac, zaczynając od wewnętrznego, zewnętrznego szlifu, zakończając okrągłą i płaską obróbką powierzchni.
 
W celu złożenia zamówienia należy przesłać rysunek techniczny wymaganych części pod
[skorzystaj z formularza](a)[skorzystaj z formularza]
Nasi specjaliści poinformują Cię o cenie i warunkach produkcji w jak najkrótszym czasie!

Wyświetleń: 77

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Maksymalny rozmiar: 2 MB
Dopuszczalny format: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc

Pozostałe ogłoszenia użytkownika

Zawór Kulowy, Zaślepka, Mufka, Kolanko, Trójnik
Warszawa, Mazowieckie
27 Lis. 2018
10
Dla domu
10
50559xxxxPokaż
Napisz wiadomość
Konto prywatne
Od Sier. 2018

Warszawa, Mazowieckie