Dodaj ogłoszenie

JACEK KUR – DORADZTWO KREDYTOWE – WARSZAWA

Warszawa, Mazowieckie
Dodano 02 Lis. 2022
ID 42421

DORADCA POMOŻE CI W WYBRANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO!

Chcesz wziąć najkorzystniejszy kredyt na mieszkanie albo na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego? Zachęcam do skorzystania z moich usług! Jako doświadczony i niezależny doradca kredytowy w Warszawie zajmuję się doborem najlepszych ofert dla moich klientów. Dzięki moim usługom doradczym możesz mieć pewność, że uzyskasz ten optymalny kredyt hipoteczny!

W branży działam już od przeszło 15 lat i od tego czasu pomogłem ponad 1000 osób w znalezieniu finansowania – jeśli również chcesz mieć pewność, że podjąłeś lub podjęłaś dobrą decyzję, skontaktuj się ze mną i umów się na spotkanie!

Jacek Kur – Centrum Kredytów Hipotecznych
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Budynek North Gate
6 piętro


Telefony:
22 [skorzystaj z formularza]
[skorzystaj z formularza]
[skorzystaj z formularza]


Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 –18:00
Sobota i niedziela: nieczynne

WYBRANIE NAJLEPSZEGO KREDYTU HIPOTECZNEGO NIE MUSI BYĆ TRUDNE!

Jako niezależny doradca finansowy gwarantuję moim klientom kompleksowe i fachowe usługi doradcze skupione na pozyskaniu najlepszego finansowania – dzięki mojemu doświadczeniu oraz rozeznaniu w branży wiem, jak dobrać te najlepsze oferty spośród wielu. Każdy z moich klientów otrzymuje indywidualnie dopasowane do swoich potrzeb wsparcie!

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać kredyt mieszkaniowy czy też na wybudowanie domu, czy planujesz modernizację, remont lub inwestycję w nieruchomości, jestem zawsze do usług. Moje doradztwo kredytowe wybrało już ponad 1000 osób i dzięki mnie udało im się zaoszczędzić ponad 12 milionów złotych odsetek – ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów mojego biura!

Dzięki temu, że działam jako niezależny doradca kredytowy, jestem w stanie pomóc w doborze oferty, która będzie obiektywnie najlepsza. Jednocześnie za swoje usługi nie pobieram opłat – wynagrodzenie otrzymuję od banku, który zostanie wybrany przez klienta. Nie oznacza to jednak wcale, że kredyty hipoteczne u mnie są droższe – jest wprost przeciwnie, ponieważ wiem, jak wynegocjować najlepsze warunki.

ZALETY KORZYSTANIA Z MOICH USŁUG DORADZTWA FINANSOWEGO:

Sprawdzam dla klientów oferty dostępne aż w 25 różnych bankach w Polsce i dokładnie je analizuję.
Przeprowadzona przeze mnie symulacja kredytowa pozwala na dobranie oferty, która będzie wyróżniała się najniższą wysokością raty.
Moje doradztwo finansowe jest bezpłatne – nie pobieram żadnych opłat od moich klientów, ponieważ moje wynagrodzenie opłacane jest przez banki.
Obliczam zdolność kredytową moich klientów i doradzam, jak można ją zwiększyć, aby pożyczyć większą sumę.
Wskazuję, jakie dokumenty należy skompletować i sprawdzam ich poprawność przed przekazaniem do banku.
Przygotowuje wnioski i składam je w wybranych przez klienta bankach – informuję o bieżących podstępach w rozpatrywaniu wniosków.
Umowy można podpisywać w moim biurze, dlatego klient nie musi już udawać się do placówki banku, a tym samym oszczędza swój czas.
Dbam o całkowite bezpieczeństwo transakcji – analizuję zapisy umowy, sprawdzam stan prawny nieruchomości, wiarygodność dewelopera.
Jako doświadczony doradca finansowy prowadzę w imieniu klientów negocjacje z bankami i deweloperami.
Współpracuję z zaufaną kancelarią notarialną, a także z rzeczoznawcami, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę.
Jestem gotowy do pomocy nawet w skomplikowanych przypadkach, które wymagają bardziej złożonych czynności organizacyjnych.
Podchodzę indywidualnie do każdego z moich klientów, dlatego zapewniam pomoc dopasowaną niezależnie od celu finansowania. Swoje usługi świadczę dla rodzin i par, a także dla singli, dla osób kupujących nieruchomość po raz pierwszy oraz kolejny raz. Dzięki współpracy ze mną możesz mieć pewność, że kredyt hipoteczny będzie dla ciebie optymalny!

Wyświetleń: 5

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Maksymalny rozmiar: 2 MB
Dopuszczalny format: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc
60001xxxxPokaż numer
Napisz wiadomość
Konto prywatne
Od Lis. 2022

Warszawa, Mazowieckie