Dodaj ogłoszenie

BRC instalacja lpg od 2800pln Auto Gaz Serwis

Mikołów, Śląskie
Dodano 24 Lis. 2018
ID 41349
Motoryzacja
Rodzaj Osobowe
Stan Nowe

Dzień dobry wita Państwa firma Wojas-Auto autoryzowany warsztat firmy CZAKRAM, który jest koncesjonerem BRC na terenie Polski.
Działamy na rynku auto gaz już ponad 10 lat, przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę niezbędną do profesjonalnej obsługi aut z instalacjami gazowymi jak i montażu na najwyższym poziomie.
Proponujemy Państwu sekwencyjny wtrysk gazu lpg firmy BRC przeznaczony do czterocylindrowych silników benzynowych wraz z montażem. System ten powstał z myślą o klientach, którzy chcieliby, aby ich samochód był zasilany tańszym paliwem lpg, nie tracąc przy tym na mocy i komforcie użytkowania, BRC to produkt najwyższej jakości dla klientów ceniących sobie bardzo wysoką jakość i bezawaryjność w okresie gwarancyjnym jak i po tym okresie.

Szanowny Kliencie pamiętaj, że, aby instalacja lpg w Twoim aucie działała długo i bezawaryjnie należy właściwie dobrać jej podzespoły, a montażysta musi być osobą wykwalifikowaną, sumienną a jego umiejętności i wiedza potwierdzone certyfikatami uprawniającymi do montażu danej instalacji lpg, i tak też jest w naszym przypadku.
Powierzając nam swój samochód mają Państwo pewność, że montaż zostanie wykonany profesjonalnie, a programowanie odbędzie się z należytą starannością.
W naszej firmie kalibracja wykonywana jest ściśle z zaleceniami producenta na wolnych obrotach jak i pod obciążeniem, tak, aby dawkowanie gazu lpg było właściwe.

Wszystkie podzespoły BRC są objęte 24 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów, oraz dodatkowo otrzymują Państwo assistance na terenie RP.

PROMOCJA 10 LITRÓW GAZU GRATIS +pokrowiec na koło
CENA OD 2800 zł. Możliwe rozliczenie płatności w ratach.

Nie czekaj dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i oszczędzaj swoje pieniądze oraz środowisko.

Jesteśmy rekomendowanym warsztatem BRC
Opinie o nas znajdziecie państwo w google i na dobrymechanik .pl


Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu
Wojas-Auto
Mikołów ul. Staropodleska 5 przy trasie DK44
warsztat czynny poniedziałki 8- 18
od wtorku do czwartku 8- 15:30
piątek 8-15
tel. kontakt 5 0 0 3 2 0 4 2 0

Wyświetleń: 32

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Maksymalny rozmiar: 2 MB
Dopuszczalny format: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc
2 800
Napisz wiadomość
Konto prywatne
Od Lis. 2018

Mikołów, Śląskie