Nowości

Sprzedam mieszkanie lub dom ! To proste – Tutorial krok po kroku.

Kiedy decydujemy się na sprzedaż mieszkania często za tą decyzją stoi wiele czynników. Najważniejszym jest oczywiście chęć uzyskania jak największej ilości gotówki.
Co zrobić aby sprzedać w jak najlepszej cenie bez zbędnego stresu? Poniżej przedstawiamy tutorial krok po kroku jak wystawić i sprzedać mieszkanie lub dom w s naszym serwisie.

1. Wystawianie ogłoszenia w serwisie. Możesz to zrobić tutaj.

  • Tytuł: Napisz go tak aby jak najwięcej osób zainteresowała się ogłoszeniem i kliknęła aby poczytać o nim więcej.
  • Opis: Opis to najważniejsza cześć gdy sprzedajemy jakikolwiek przedmiot. Napisz go tak aby wykluczyć wszystkie niezainteresowane osoby a te, które szukają własnie Twojego mieszkania lub domu zainteresuje.
  • Zdjęcia: Zdjęcia odgrywają kluczową rolę gdy szukamy mieszkania lub domu. Każdy chce zobaczyć jak będzie wyglądał ich przyszły dom.
  • Cena: Adekwatna do stanu nieruchomości.
  • Adress: Ustaw prawidłowy adres aby użytkownicy filtrujący ogłoszenia po lokalizacji natrafili na Twoje ogłoszenie.

2. Kontakt z kupującym
Gdy kupujący skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub poprzez wiadomości wewnętrzne w serwisie staraj się udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania. Kupujący ma prawo wiedzieć co potencjalnie kupuje.
3. Bezpieczeństwo
Bardzo ważna rzeczą przy sprzedaży czegokolwiek jest bezpieczeństwo. Dlatego też nie podawaj żadnych prywatnych danych ani nie wysyłaj pieniędzy. Serwis sellbox pozwala tylko dotrzeć do klientów ale dalsze czynności sprzedażowe prowadź we własnym zakresie.
 
Mam nadzieję,  że ten artykuł przybliży Państwu prostotę sprzedawania w serwisie.
Jeżeli szukasz mieszkania lub domu sprawdź Ogłoszenia nieruchomości na sellbox.pl

zostaw komentarz

Zobacz nasz profil na facebooku