Porady

Fotografie ślubne – inspiracje

Ślub to niezwykły moment dla młodej pary, poprzedzony miesiącami przygotować, tak aby ten wyjątkowy dzień był idealny. Jednym z elementów do zaplanowania jest sesja zdjęciowa. Chcemy utrwalić piękne chwile, by móc do nich wracać wspomnieniami.

Coraz częściej młodzi decydują się na sesje narzeczeńskie. Można by sobie zadać pytanie po co taka sesja? Przecież macie stosy zdjęć razem. Jednak zdjęcia wykonane przez profesjonalistę mogą stać się dla Was inspiracją. Zamiast decydować się na zaproszenia ślubne spośród tysiąca wzorów, możecie stworzyć własne, oryginalne z użyciem ulubionego zdjęcia z sesji. Na topie są obecnie weselne księgi gości, gdzie rodzina i znajomi wpisują parę słów od siebie dla młodej pary, zaprojektowania księgi wraz z Waszym zdjęciem będzie wspaniałą pamiątką.

Ogromną popularnością cieszą się sesje ślubne w plenerze. W porównaniu do zdjęć studyjnych dają one ogrom możliwości i pomysłów. W plenerze jest miejsce na emocję, spontaniczność oraz zabawę. Miejsce i pomysł na sesję  zależy od Waszej jak i fotografa otwartości i kreatywności.

Warto, aby sesje były naturalne tzn. dość zgodna z Wami. Z pewnością pomoże w tym miejsca, w których spędzacie wolny czas, przedmioty związane z Waszymi zainteresowaniami. Może to być wypad nad morze, w góry. Gdy nie zależy Wam na zachowaniu dobrego stanu sukni i garnituru możecie pokusić się o wejście do wody lub wspinaczkę po skałkach, a w zamian otrzymacie oryginalne ujęcia. A może kochacie sport lub jesteście fanami motoryzacji? Wykonajcie zdjęcia podczas wykonywania waszych ulubionych aktywności lub z wymarzonym autem, którym być może dojedziecie na ślub. Spędzacie wiele godzin na siłowni? Zróbcie sesję właśnie tam, w sukni, w garniturze i butach sportowych.

A może marzycie  o czymś ekstremalnym, lot balonem, skon ze spadochronem, rajd samochodowy? Możecie spełnić swoje marzenia łącząc to z sesją ślubną i uwieczniając tą chwilę. W tym przypadku macie pewność, że ujęcia nie będą ustawianie, a pełne dynamiki i emocji na twarzy.

Mniej spotykanym, ale również ciekawym pomysłem i dość łatwym do zorganizowania są zdjęcia w domu, wykonane przy romantycznej kolacji, przy wspólnym gotowaniu lub gdy jesteście fanami gier, zdjęcia pokazujące waszą rywalizację podczas gry.

A my ze swojej strony polecamy pracownie fotograficzną Krawczyńscy.

zostaw komentarz

Zobacz nasz profil na facebooku